Fasadų dangos

Pas mus galite įsigyti pluoštinio cemento apkalą ar klinkerines plyteles savo gyvenamojo namo fasadui ar pakalimui. Taip pat siūlome platų pasirinkimą plieninių trapecijų Jūsų ūkiniams pastatams.

Plačiau apie prekes: Sasnavos g.74 Marijampolė. Tel. +37062210350 El.p. info@3stogai.lt

Fasadų dangos

Rasta 21 prekės(-ių).

Rodoma 1-12 iš 21 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Cedral Classic

„Cedral Classic“ fasado apdailos dailylentės iš pluoštinio cemento yra ideali alternatyva tradicinėms išorės apdailos dailylentėms iš medienos, kurios beveik nereikia prižiūrėti ir kuri nepūva. Jas lengva montuoti ir jos sukurtos montuoti tradiciniu persidengiančiu stiliumi.

Į krepšelį

Cedral Click

Ieškote mažiau persidengiančios fasado apdailos? „Cedral Click“ yra lygiai su paviršiumi montuojamos fasado apdailos dailylentės su liežuvėliu ir grioveliu su šiuolaikine plokščia apdaila.

Į krepšelį

Cedral priedai

„Cedral“ asortimente yra viskas, ko jums reikia, norint padaryti gražią savo fasado apdailą. Su mūsų varžtais ir spaustukais tikrai tinkamai ir greitai surinksite fasado juostas. „Cedral“ taip pat turi išmanųjį sprendimą kampams ir kraštams. Su įvairiais profiliais, kurių spalvos tokios pačios kaip dailylentės, lengva įrengti fasado apdailą. Profilius* galima greitai montuoti ir apdaila ties kraštais yra tvarkinga.

Į krepšelį