SB Lizingas

Apkala

Pluoštinio cemento apkala yra kelių tipų - lygi lentelė su click tvirtinimo mechanizmu, mežio imitacijos lentelė dengiama su užlaida "eglute". Daug spalvų variantų bei greiti pristatymo terminai. Visus pavyzdžius rasite mūsų prekybos salone.

Plačiau apie prekes: Stoties g. 49 Marijampolė. Tel. +37062210350 El.p. info@3stogai.lt

Apkala

Rasta 5 prekės(-ių).

Rodoma 1-5 iš 5 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Cedral Classic

„Cedral Classic“ fasado apdailos dailylentės iš pluoštinio cemento yra ideali alternatyva tradicinėms išorės apdailos dailylentėms iš medienos, kurios beveik nereikia prižiūrėti ir kuri nepūva. Jas lengva montuoti ir jos sukurtos montuoti tradiciniu persidengiančiu stiliumi.

Į krepšelį

Cedral Click

Ieškote mažiau persidengiančios fasado apdailos? „Cedral Click“ yra lygiai su paviršiumi montuojamos fasado apdailos dailylentės su liežuvėliu ir grioveliu su šiuolaikine plokščia apdaila.

Į krepšelį

Cedral priedai

„Cedral“ asortimente yra viskas, ko jums reikia, norint padaryti gražią savo fasado apdailą. Su mūsų varžtais ir spaustukais tikrai tinkamai ir greitai surinksite fasado juostas. „Cedral“ taip pat turi išmanųjį sprendimą kampams ir kraštams. Su įvairiais profiliais, kurių spalvos tokios pačios kaip dailylentės, lengva įrengti fasado apdailą. Profilius* galima greitai montuoti ir apdaila ties kraštais yra tvarkinga.

Į krepšelį

Degintos medienos apkala

Degintos medienos apdaila – puikiai tinka ieškantiems išskirtinio sprendimo. Degintos medienos gamybos technologija išryškina medienos raštą, sukuria šokančių šakų paveikslą ir prailgina lentų tarnavimo laiką. Lentelės tampa atsparesnės atmosferos poveikiui, dėl išdegintų minkštųjų medienos audinių, o alyvavimo pagalba įgaunamas pageidaujamas atspalvis.

Į krepšelį

James Hardie apkala

Idealus sprendimas, norint pakeisti jūsų fasado daug priežiūros reikalaujančias medines dailylentes. Šios pluoštinio cemento dailylentės gali būti montuojamos kaip ir bet kurios kitos dailylentės. Dėl puikių pluoštinio cemento savybių jos nepūva, netrūkinėja, nesivelia ir ilgainiui nereikalauja perdažymo. James Hardie galima pasirinkti iš 22 standartinių spalvų, kurios garantuos ilgą tarnavimo laiką. Siūlome plačias dizaino galimybes. James Hardie siūlomos medienos imitacijos ar lygaus paviršiaus dailylentės.

Į krepšelį