Como (Modulinė danga)

Kodas:

 

mailing-como-top-v2-lt-20210414.jpg

Plieninių stogų dangų rinkos tendencijų kūrėja  „Budmat“ dar kartą peržengia standartinių modelių ribas ir pateikia rinkai produktą, iš esmės pakeičiantį požiūrį į stogo estetiką. Sukūrėme puikią ir modernią modulinę stogo dangą „Como“, kurios autoriniai technologiniai sprendimai daugeliu atžvilgiu viršija šiuo metu rinkoje vyraujančius parametrus.

mailing-como-v2-lt-20210414.jpg

Kuo išsiskiria „Como“?

✔ Unikalia išvaizda ir universalumu – nesenstanti lygi arba su mikrobangelėmis plieninių stogo dangų forma tiks visų tipų stogams, o jos simetriškumas suteiks galimybę montuoti dangą atsižvelgiant į poreikius ir patogumą.
✔ Dvigubas briaunos lenkimas – patobulintas dvigubas lenkimas, kartu su pažemintu profiliu, užtikrina dar lygesnį stogo paviršių, išsaugo dangos tvirtumą bei pabrėžia prabangią išvaizdą. Dėl briaunų formos, lietaus vanduo laisvai nuteka per stogo dangos lakštų kraštus.
✔ Gamykloje įrengtos kiaurymės ir įdubos – paprastas montavimas be rūpesčių. Lakštų sujungimas dėl gamykliškai paruoštų kiaurymių yra itin tikslus ir papildomai užtikrina jungčių ilgaamžiškumą, sandarumą bei vienodą viso paviršiaus išvaizdą.
✔ Išilgai briaunos įspaustas apvadas ir užlenktas apatinis lakšto kraštas – iš pirmo žvilgsnio sunkiai pastebimos smulkmenos, kurios turi didelę įtaką galutinei stogo išvaizdai ir panaikina poreikį papildomai tvirtinti elementus.

„Como“ – tai visų pirma ilgaamžis saugumas– suteikiame iki 50 metų garantiją ir esame vienintelė įmonė rinkoje, garantuojanti spalvų pakartojamumą, neatsižvelgiant į lakštų gamybos partiją.

budmat-blachodachowka-modulowa-como-mikrofala-render-2-20210413.jpg

budmat-blachodachowka-modulowa-como-mikrofala-render-3-20210413.jpg

budmat-blachodachowka-modulowa-como-standard-render-1-20210413.jpg

budmat-blachodachowka-modulowa-como-standard-render-3-20210413.jpg

Specifinė nuoroda

SB Lizingas

Peržiūrėta

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: