Klasikinė danga "IRON Click"

Kodas:

Įmonė BUDMAT dar kartą pakėlė stogo dangų kokybės ir estetikos standarto kartelę į aukštesnį lygį. Pristatome naujausią seriją IRON – aukščiausios kokybės lakštus su iškiliomis sujungimo siūlėmis! Naudodami naujausias technologijas sukūrėme aukštos kokybės produktą, kuris kiekvienam stogui suteiks išskirtinę ir nepakartojamą išvaizdą.

iron-click-atuty-v3-lt.jpg

Kodėl mūsų produktai yra išskirtiniai?

iron-click-atuty-v3-lt2.jpg

  • - Specialiai IRON serijos lakštų iškilioms sujungimo siūlėms suprojektavome naują sutvirtintą spyną, kuri užtikrina daug tikslesnį ir patvaresnį išilginį sujungimą. Dėl inovacinio spynos profilio viršutinė spynos (uždedamo lakšto) briauna yra nematoma, o tai smarkiai pagerina estetinį vaizdą.
  • - Išilginiuose lakštų kraštuose yra suformuotos specialios išėmos varžtams, kurios užtikrina tinkamą šiluminį lakštų plėtimąsi, kai dėl šilumos poveikio plienas plečiasi.
  • - Lakšto gale yra spynos uždangalas (idealiai pritaikyta medžiaga), kuris po užlenkimo uždengia spynos priekį. Tai dar vienas sprendimas, labai pagerinantis estetinį vaizdą.
  • - Didelis raštų, dangų ir spalvų pasirinkimas suteikia užsakovui daug kūrybinės erdvės priderinant stogo dangą prie pastato fasado.
  • - Dėl inovacinių sprendimų šiuo metu vyksta patento išdavimo procedūra, o tai liudija apie produktų išskirtinumą, kurie pirmauja rinkoje pagal technologinę pažangą.
  • - IRON serijos kampų kolekcija kartu su kraigu GTR bei juostomis (startine ir ventiliacine) užtikrina saugumą, komfortą ir nepakartojamą stilių.

Specifinė nuoroda

SB Lizingas

Peržiūrėta

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: